Aktivitetsplan

Torsdag 22-11-2018
Seniorholdet 09:30 - 10:45 Book
Aquagym 13:00 - 13:40 Book
Løbemotion 17:00 - 18:30 Book
Crossdance 17:40 - 18:55 Book
Crossdance 18:00 - 19:00 Book
Håndbold Fitness 19:15 - 20:15 Book
Floorball 20:00 - 21:00 Book
Fredag 23-11-2018
Ridning (muligt alle ugens dage) 08:00 - 23:00 Book
Lørdag 24-11-2018
Svømning - Learn to crawl 12:30 - 13:30 Book
Søndag 25-11-2018
Cykling 10:00 - 12:00 Book
Løbemotion 10:00 - 11:30 Book
Saunagus i Vestbadet 10:00 - 12:00 Book
Pigefodbold for U10, U11 og U12 10:30 - 12:30 Book
Mandag 26-11-2018
Aquagym 11:00 - 11:40 Book
Aquagym 11:40 - 12:20 Book
Aquagym 12:20 - 13:00 Book
Jumping Fitness 17:30 - 18:30 Book
Crossdance 18:15 - 19:15 Book
Indendørs Fodboldtræning Dame 18:30 - 20:00 Book
Zumba 18:30 - 19:30 Book
Indendørs Fodboldtræning Masters og Oldboys 20:00 - 22:00 Book
Basketball 20:00 - 21:00 Book
Floorball Dame 20:00 - 21:00 Book
Step 20:05 - 21:05 Book
Puls og styrke 20:10 - 21:10 Book
Undervandsrugby 20:15 - 21:30 Book
Floorball Herre 21:00 - 22:30 Book
Tirsdag 27-11-2018
Aquagym 11:00 - 11:40 Book
Aquagym 11:40 - 12:20 Book
Aquagym 12:20 - 13:00 Book
Løbemotion 17:00 - 18:30 Book
Evaluerings- erfamøde - eSport i Viborg kommune 17:00 - 19:30 Book
Ballroom fitness 17:15 - 18:15 Book
Groove 17:40 - 18:50 Book
Yoga 18:15 - 19:30 Book
Power Gym 18:30 - 19:30 Book
Sportsskydning 19:00 - 21:00 Book
Fodbold Vintertræning - Dame, Oldboys og Veteraner 19:00 - 21:00 Book
Aquaspinning 20:00 - 21:00 Book
Onsdag 28-11-2018
Aquagym 11:00 - 11:40 Book
Aquagym 11:40 - 12:20 Book
Aquagym 12:20 - 13:00 Book
Saunagus i Vestbadet 17:00 - 19:00 Book
Cykling 18:00 - 20:00 Book
Crossdance - Hit fitdance 18:30 - 19:30 Book
Go' Motion KOM I FORM 18:50 - 19:50 Book
Svømning - Let øvede voksne 19:30 - 20:00 Book
Hit Fit Dance 19:50 - 21:00 Book
Floorball Herre 20:00 - 21:30 Book
Floorball (kvinder) 20:00 - 21:00 Book
Indendørs Fodboldtræning Herre 20:00 - 22:00 Book
Torsdag 29-11-2018
Seniorholdet 09:30 - 10:45 Book
Aquagym 13:00 - 13:40 Book
Løbemotion 17:00 - 18:30 Book
Crossdance 17:40 - 18:55 Book
Crossdance 18:00 - 19:00 Book
Håndbold Fitness 19:15 - 20:15 Book
Floorball 20:00 - 21:00 Book
Fredag 30-11-2018
Ridning (muligt alle ugens dage) 08:00 - 23:00 Book
Lørdag 01-12-2018
Svømning - Learn to crawl 12:30 - 13:30 Book
Søndag 02-12-2018
Cykling 10:00 - 12:00 Book
Løbemotion 10:00 - 11:30 Book
Saunagus i Vestbadet 10:00 - 12:00 Book
Mandag 03-12-2018
Aquagym 11:00 - 11:40 Book
Aquagym 11:40 - 12:20 Book
Aquagym 12:20 - 13:00 Book
Jumping Fitness 17:30 - 18:30 Book
Crossdance 18:15 - 19:15 Book
Indendørs Fodboldtræning Dame 18:30 - 20:00 Book
Zumba 18:30 - 19:30 Book
Indendørs Fodboldtræning Masters og Oldboys 20:00 - 22:00 Book
Basketball 20:00 - 21:00 Book
Floorball Dame 20:00 - 21:00 Book
Step 20:05 - 21:05 Book
Puls og styrke 20:10 - 21:10 Book
Undervandsrugby 20:15 - 21:30 Book
Floorball Herre 21:00 - 22:30 Book
Tirsdag 04-12-2018
Aquagym 11:00 - 11:40 Book
Aquagym 11:40 - 12:20 Book
Aquagym 12:20 - 13:00 Book
Løbemotion 17:00 - 18:30 Book
Ballroom fitness 17:15 - 18:15 Book
Groove 17:40 - 18:50 Book
Yoga 18:15 - 19:30 Book
Power Gym 18:30 - 19:30 Book
Fodbold Vintertræning - Dame, Oldboys og Veteraner 19:00 - 21:00 Book
Aquaspinning 20:00 - 21:00 Book
Onsdag 05-12-2018
Aquagym 11:00 - 11:40 Book
Aquagym 11:40 - 12:20 Book
Aquagym 12:20 - 13:00 Book
Saunagus i Vestbadet 17:00 - 19:00 Book
Cykling 18:00 - 20:00 Book
Crossdance - Hit fitdance 18:30 - 19:30 Book
Go' Motion KOM I FORM 18:50 - 19:50 Book
Svømning - Let øvede voksne 19:30 - 20:00 Book
Hit Fit Dance 19:50 - 21:00 Book
Floorball Herre 20:00 - 21:30 Book
Floorball (kvinder) 20:00 - 21:00 Book
Indendørs Fodboldtræning Herre 20:00 - 22:00 Book
Torsdag 06-12-2018
Seniorholdet 09:30 - 10:45 Book
Aquagym 13:00 - 13:40 Book
Løbemotion 17:00 - 18:30 Book
Crossdance 17:40 - 18:55 Book
Crossdance 18:00 - 19:00 Book
Håndbold Fitness 19:15 - 20:15 Book
Floorball 20:00 - 21:00 Book
Lørdag 08-12-2018
Svømning - Learn to crawl 12:30 - 13:30 Book
Søndag 09-12-2018
Cykling 10:00 - 12:00 Book
Løbemotion 10:00 - 11:30 Book
Saunagus i Vestbadet 10:00 - 12:00 Book
Mandag 10-12-2018
Jumping Fitness 17:30 - 18:30 Book
Crossdance 18:15 - 19:15 Book
Indendørs Fodboldtræning Dame 18:30 - 20:00 Book
Zumba 18:30 - 19:30 Book
Indendørs Fodboldtræning Masters og Oldboys 20:00 - 22:00 Book
Floorball Dame 20:00 - 21:00 Book
Basketball 20:00 - 21:00 Book
Step 20:05 - 21:05 Book
Puls og styrke 20:10 - 21:10 Book
Floorball Herre 21:00 - 22:30 Book
Tirsdag 11-12-2018
Løbemotion 17:00 - 18:30 Book
Ballroom fitness 17:15 - 18:15 Book
Groove 17:40 - 18:50 Book
Yoga 18:15 - 19:30 Book
Fodbold Vintertræning - Dame, Oldboys og Veteraner 19:00 - 21:00 Book
Aquaspinning 20:00 - 21:00 Book

Nyhedsbrev


Tilmed dig vores nyhedsbrev og få fitdeals direkte i indbakken